З Новим 2016 роком!!!

«Дорогі тальнівчани!

Прийміть  сердечні вітання  з нагоди Нового 2016 року

та світлого свята Різдва Христового!

Рік, що минає, був насичений значущими подіями, сповнений напруженою працею та важливими звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний та життєвий досвід.

Висловлюємо щиру вдячність усім тальнівчанам, які своєю працею сприяли економічному розвитку району, примножували духовні та культурні традиції рідного краю, відстоювали незалежність та територіальну цілісність України в боях.

Нехай Новий рік принесе в кожну домівку достаток і добробут, мир і злагоду, виправдає  Ваші найкращі сподівання, а всі негаразди і турботи буденного життя хай залишаться в минулому!

Зичимо вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, щастя і радості, мирного неба над головою та впевненості у завтрашньому дні, здійснення всіх задумів і мрій.

Бажаємо, щоб у Ваших душах ніколи не згасав вогонь віри, надії й любові, а Ваш шлях був осяяний яскравою Різдвяною зіркою!

        

Голова райдержадміністрації                           Голова  районної ради В.П.Клименко                                                     В.О.Любомська

 

Повернутись