З Днем визволення Тальнівщини від нацизму в ході Другої світової війни

Шановні  ветерани Другої світової війни,  партизани, трудівники тилу, всі жителі нашого району!

Районна державна адміністрація, районна рада вітають вас з 73-річницею визволення Тальнівщини від нацистських загарбників!

На Тальнівській землі героїчно боролися десятки військових з’єднань, мужньо боронили Тальнівщину партизани і підпільники. Вже з перших днів - хто на фронті, а хто в підпіллі та тилу як могли, боролися за звільнення від страшного ворога. 

Назавжди залишаться в пам'яті жителів Тальнівщини березневі дні 1944-го, які увійшли в історію війни, як період вирішальних перемог над окупантами.

Вклоняємось доземно Вам героям! Безмежна подяка усім, хто захищав Батьківщину. Їх мужність і відвага є зразком для нинішнього покоління військовослужбовців, які наразі захищають Україну в зоні АТО. Бажаємо воїнам – визволителям Тальнівщини у Другій світовій війні міцного здоров'я, ще довгих літ життя, добра і щастя, а головне – мирного неба і вічної шани від оточуючих.

Голова райдержадміністрації                  Голова районної ради                          В.П.Клименко                                     В.О.Любомська

Повернутись