Вітаємо з Міжнародним жіночим днем - 8 Березня

Шановні та  чарівні жінки Тальнівщини!

  У переддень  свята, що символізує прихід весни, як голові районної ради разом з усіма чоловіками району, дозвольте засвідчити вам свою шану і  повагу!
  З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня! Цей день несе у світ ніжність і красу. Але все найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, - пов’язане з жінкою.
 Буття кожної людини осяяне життєдайним жіночим началом. Жінка – вінець природи, святиня, ненька, господиня, подруга, трудівниця, берегиня родинного вогнища, уособлення найвищих людських чеснот. Немає нічого більш дорогого і святого в світі, ніж жінка, що дала дитині життя і головне навчила її бути Людиною.
 Представниці прекрасної статі - це більшість населення, що проживає в нашому районі. Працелюбні, талановиті, успішні, вони трудяться не тільки в традиційно жіночих колективах – закладах освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, але й у виключно чоловічих: силових відомствах та службах, підприємництві. Немало жінок нашого краю є хорошими керівниками, посідають відповідальні посади у сфері місцевого самоврядування, очолюють громадські та політичні організації, а значить, є активними будівничими нашого спільного добробуту. Виконуючи безліч професійних обов'язків, невимушено долаючи кар'єрні сходинки, жінки в той же час встигають мати бездоганний вигляд, бути лагідними мамами, вірними дружинами, справжніми хранительками домашнього вогнища.
 Крізь роки і випробування несуть наші жінки доброту, ніжність і милосердя. Багато з Вас поєднує обов’язки берегинь домашнього вогнища з участю у трудовій, громадській та політичній діяльності. І показує в нинішній непростій ситуації зразки виваженості, терпіння, відповідальності і мужності.
  В найважчі періоди нашої історії ви підставляли  чоловікам своє плече, помножували їхні сили.
 І хоча  сьогодні, в силу складної соціально – політичної ситуації в державі, на серці в наших жінок  лежить важкий тягар життєвих проблем, я переконана, що попереду нас чекають кращі часи, якщо ми всі гуртом будемо робити все, щоб вони настали якнайшвидше. Твердо знаю, що у радості  й  горі, щасті і недолі, статках і скруті  незрадливою  опорою  є  жінка.
    Все прекрасне на землі від весни і променів сонця, все щасливе на землі – від жінки. А де жінка – там відповідальність, точність, чистота, допомога.
   Звертаюсь зі словами найщиріших привітань до всіх жінок - жительок Тальнівського  району.
   8 Березня – традиційно жіночий день, коли особливо сонячно в природі від чоловічих посмішок та весняних квітів.
  Прекрасні жінки, завжди залишайтеся загадковими й ідеальними, щоб чоловікам поряд з Вами хотілося ставати все кращими!
  Ніколи не втрачайте бажання подобатися, бути цікавими і привабливими, і хай на все це у Вас буде вдосталь часу. Зичу Вам молодості і здоров'я, терпіння і любові!
   Я щиро бажаю Вам комфорту та затишку в душі, емоцій і тепла у серці, тверезості та ясності у думках, оптимальності й елегантності у рішеннях, ініціативності й творчості у діях, здоров’я та краси у тілі, а також чистої всепоглинаючої любові!
    Хай посміхаються Вам перші весняні квіти!
  Нехай ця весна єднає всіх у добрих починаннях, у спільній праці, задля вашого жіночого щастя, задля кращого майбутнього, задля миру на землі. Зі  святом  вас – чарівні, любі і дорогі  жінки. 
    Нехай Господь береже Вас і Ваші родини.
 
   З повагою 
Голова Тальнівської районної ради                     В.Любомська
Повернутись