Вітаємо з Днем прикордонника

28 травня – День прикордонника

         Районна державна адміністрація, районна рада вітають з професійним святом всіх прикордонників – охоронців державних рубежів нашої держави.   

Ваші приклади професіоналізму, витримки й сміливості, Ваша стійкість та мужність, нелегка служба вдень і вночі, у спеку і холод є яскравим прикладом для підростаючих поколінь.

Це свято уособлює в собі доблесть і героїзм усіх поколінь воїнів - оборонців рідної землі. Традиції героїзму, звитяги, чоловічої доблесті й честі і сьогодні  продовжують і приумножують воїни прикордонних військ України, які служать Батьківщині, стоять на варті життя наших громадян та незалежності і свободи нашої України, боронять її у жорстоких боях із новітніми окупантами.

Щиро поздоровляючи ветеранів прикордонної служби та нинішніх захисників рубежів Батьківщини з професійним святом, від усієї душі бажаємо Вам і Вашим сім'ям міцного здоров'я, благополуччя, добра та якомога швидшого миру на українській землі!

Нехай любов до України й людська шана надихають Вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народові.

 Голова  райдержадміністрації                                 Голова   районної ради

                       В.Клименко                                                         В.Любомська

Повернутись