Вітаємо з днем Червоного Хреста і Червоного Півмісяця

8 травня – Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця

Шановні учасники Товариства Червоного Хреста України!

Райдержадміністрація та районна рада щиро вітають вас із днем вашого професійного свята – Днем Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.

Вашу діяльність, сповнену милосердя та гуманізму, людяності та допомоги, неможливо переоцінити. Навіть у мирний час ви надаєте посильну допомогу тим, хто її потребує, хто зазнав нещастя від природних катаклізмів, хвороб…Проте, особливо ваша допомога та турбота відчувається нині, у непростий для нашої держави час.  Матеріальна та психологічна допомога постраждалим від конфлікту на Сході України та переселенцям, організація їхнього побуту, збір донорської крові для поранених, харчів, одягу, медикаментів, пошук пропалих без вісти – ось лише частина того обсягу роботи, який ви сумлінно із дня в день виконуєте заради торжества ідей гуманізму, людяності та добра.

Віримо, що ваша благородна праця не залишиться без уваги і державної підтримки, ваші серця і надалі будуть сповнені любові та милосердя. Хай доля подарує вам побільше теплих усмішок, щирості і вдячності від людей, сонячних мирних ранків і довге щасливе життя на благо вам, вашим родинам і українського народу.

Райдержадміністрація                                          Районна рада

            В.Клименко                                                     В.Любомська

 

Повернутись