Вітаємо із Днем Праці!

1 травня – День Праці

Дорогі Тальнівчани!

Райдержадміністрація та районна рада щиро вітають вас з Першотравнем –  святом миру і вільної праці на оновленій землі, яке стало в Україні традиційним.

Трудові звершення нашого народу, його самовіддана праця на благо Вітчизни високо цінується усіма без винятку громадянами України. День за днем невтомні руки трударя піднімали зруйноване війною господарство, будували школи, лікарні, розвивали промисловість та сільське господарство, розробляли та впроваджували в життя наукові винаходи. Рік за роком наш народ виховував і навчав молоді покоління, ділячись досвідом та знаннями.  

Ось чому сьогоднішній день – це свято усіх, хто віддав кращі роки життя служінню народу та державі.

Ваша праця завжди буде гідно цінуватися як приклад для підростаючого покоління, як вияв патріотизму і любові до нашого спільного дому – України.

Нехай це чудове свято додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра і справедливості.

Дорогі тальнівчани, бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, достатку, радості і натхнення. Віримо, що разом ми здолаємо усі труднощі, які присутні сьогодні у нашому житті, що Ваша праця й надалі служитиме розбудові нашої держави.

Голова райдержадміністрації                                  Голова районної ради

 

                             В.Клименко                                                В.Любомська

Повернутись