Вітаємо із 8 березня – Міжнародним жіночим днем!

Шановні Тальнівчанки!

Райдержадміністрація та районна рада висловлюють Вам найщиріші побажання з нагоди Міжнародного жіночого свята – 8 березня!

У цей святковий день ми щ і ще раз усвідомлюємо ту важливу роль, яку відграє Жінка у повсякденному житті. Мама, дружина, дочка, сестра, бабуся – усі Ви привносите у життя весну, радість, любов, пристрасть, ласку і тепло. Ви, жінки,супроводжуєте сильну половину людства усе життя  - від народження до сивини. Ви, своєю кипучою енергією і прикладом, надихаєте нас на подвиги, своєю ніжністю і красою спонукаєте чоловіків на нові звершення.

Життя кожного чоловіка зрештою присвячене Вам – таким чарівним і милим, співучим і веселим, коханим і рідним. Ваша турбота і любов допомагає нам у складних життєвих обставинах, думки про рідних матерів, дружин , дочок допомагають нашим бійцям виживати і перемагати у війні за незалежність, яку нині проводить наша Батьківщина – Україна.

Тож не лише у цей день, а впродовж усього життя нехай Вас супроводжують міцне здоров’я і щастя, чоловіча турбота і шана, сімейний добробут і домашній затишок. Хай усе Ваше життя буде устелене квітами, безтурботністю, чудовим весняним настроєм та усмішками,а Ваша любов і краса завжди залишаються найбільшими цінностями на нашій планеті.

Зі святом Вас, дорогі жінки!

 

Райдержадміністрація                     районна рада

Повернутись