День землевпорядника

10 - День землевпорядника

Райдержадміністрація та районна рада сердечно вітають всіх, хто обрав своєю професією працю на рідній землі, хто турбується про її стан та родючість, про її сьогодення і майбутнє, з професійним святом – Днем землевпорядника!

Сердечно вітаємо  Вас із професійним святом! Земля - наше основне національне багатство, яке перебуває під особливою охороною держави. Це - наша святиня, годувальниця, невичерпне джерело натхнення українського народу. Від вашої відповідальної і професійної роботи сьогодні,значною мірою залежить раціональне використання найкращих у світі вітчизняних чорноземів, збереження їх для прийдешніх поколінь, надійний захист конституційних прав землевласників та орендарів.

Бажаємовам міцного здоров'я, благополуччя, успіхів у роботі, злагоди та нових творчих звершень у справі збереження та примноження нашого безцінного багатства на благо процвітання рідної Вітчизни! Добра і щастя вам та вашим родинам!

Голова райдержадміністрації            Голова районної ради                            В.П.Клименко                          В.О.Любомська

Повернутись