14 жовтня - День захисника України

14 жовтня – День захисника України

   Щиро вітаємо всіх, в кому живе дух наших славних попередників – справжніх патріотів і героїчних виборювачів незалежності нашої держави, з Днем захисника України!  

  Захисники України – це не лише військовослужбовці. Це всі українці, всі небайдужі, свідомі громадяни, які працею, сумлінною професійною діяльністю, волонтерською роботою забезпечують економічний, гуманітарний, інформаційний захист держави. Всі, хто вболіває за її долю, подальше майбутнє й працює на її благо та розвиток, допомагає бійцям на Сході, опікується родинами військовослужбовців та загиблих Героїв тут, на місцях. Це свято єднає державу, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами.

   Низько вклоняємось всім захисникам нашої Батьківщини, які своїми мужніми вчинками утверджували спадкоємність українських традицій в прагненні до волі та бажаємо міцного здоров’я, довгих років життя, сімейного затишку і добробуту, невичерпної енергії і витримки.Схиляємоголову в пам'ять про Героїв, які віддалижиття за рідну землю.

   Слава Україні! Героям слава!

Любомська В.О.,                                Клименко В.П.,      
голова районної ради              голова райдержадміністрації
Повернутись