День визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня – День визволення України від

фашистських загарбників

  З метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні Указом Президента встановлено День визволення України від фашистських загарбників, який відзначається щорічно 28 жовтня.

   У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю загиблих воїнів-визволителів та вклоняємося живим учасникам тих героїчних подій, всім тим, хто доклав зусиль до визволення України від нацизму, хтo в тилу самoвiдданoю працею наближав рoзгрoм вoрoга і дoпoмагав пiднiмати країну з руїн, хто виховав покоління, яке здобуло велику Перемогу. 

  На жаль, і сьогодні ми втрачаємо найкращих синів українського народу через події, що відбуваються на Сході України. Подвиги ветеранів додають сили та наснаги нашим захисникам у боротьбі за незалежність та суверенітет України. І вони з честю відстоюють нашу з вами свободу.

   Щиро вітаємо всіх з цим визначним днем. Бажаємо миру і злагоди, міцного здоров'я, довгих років життя, добробуту й благополуччя кожній українській родині.

Любомська В.О.,                                Клименко В.П.,
       голова районної ради              голова райдержадміністрації
Повернутись