День працівників освіти

2 жовтня : професійне свято – День працівників освіти!

Один з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами ще зі шкільних часів – День вчителя.

Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися, адже враховуючи масу складнощів, що встають перед учителями кожен Божий день, мимоволі задаєшся питанням – як вчителю вдається, не дивлячись на більш ніж скромну матеріальну зацікавленість і ряд супутніх, часто найскладніших проблем, справлятися на ряду з цим величезним психологічним навантаженням, залишаючись при цьому людиною мудрою і толерантною, чуйною і відповідальною, впевнено і послідовно ведучи свою вірну освітню лінію в нашому житті і житті наших дітей.

Вчитель – це не просто професія, а свідомий вибір життєвого шляху, обраний в юності.

Освітяни Тальнівщини сумлінно виконують свій професійний обов’язок, виховують стійкість та патріотичний дух учнів. У наш з Вами непростий час, на плечі працівників освіти лягає відповідальність за навчальний процес молодого покоління українців, а отже Ви фактично відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої держави.

Підтримуючи цю добру традицію, в професійне свято працівників освітньої системи – День вчителя,дозвольтеприєднатися до привітань на адресу всіх освітян. Вітаю Вас із Вашим професійним святом. Бажаю Вам міцного і непохитного здоров’я, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.

Зі святом Вас!

 
З повагою,
голова райдержадміністрації                                            Голова районної ради
Василь Клименко                                                             Валентина Любомська
Повернутись