День фізичної культури та спорту

Шановні спортсмени, тренери, організатори  фізкультурно-спортивного руху, усі працівники фізкультури і спорту району!

Вітаємо із Днем фізичної культури і спорту усіх, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє утвердженню здорового способу життя, популяризації та розвитку фізкультурно-спортивного руху в Україні.

Наший район також виховав великий перелік прославлених атлетів, імена яких знає вся країна. Саме тепер особливо потрібні успіхи для нашої тальнівської землі, адже кожне спортивне звершення сповнює серця тальнівчан гордістю за свій район, область, державу.

Нині, в час російської агресії, патріотизм українських спортсменів і пристрасне прагнення до перемоги є взірцем для молодого покоління у підготовці спортивного резерву та вихованні нових талантів.

Особливе слово подяки адресуємо футболістам-учасникам АТО, чемпіонам, призерам та видатним тренерам, ветеранам фізичної культури і спорту за досягнення, які об’єднують наше суспільство, приносять радість усім шанувальникам.

Переконані, що з кожним роком фізична культура і спорт дедалі активніше входитимуть у наше життя, створюватиметься і покращуватиметься відповідна інфраструктура.

Бажаємо усім миру, міцного здоров’я, добра та підкорення спортивних висот.

 

Голова райдержадміністрації             Голова районної ради                             В.П.Клименко                         В.О.Любомська

Повернутись