95-а річниця утворення Тальнівського району

95-а річниця утворення Тальнівського району

  Щиро вітаємо всіх жителів Тальнівщини з 95-ю річницею утворення Тальнівського району.

  Тальнівщина для кожного з нас край особливий. Край дитинства, юності, край роботи, любові, край наших дітей, яким іти далі, здобувати більше, примножувати славу незалежної України.

  І наші річки, родючі поля, ліси, мальовничі краєвиди – це не просто краса, це багатий спадок, переданий нам батьками, який маємо берегти та примножувати.

  Населені пункти району мають багатовікові традиції та неповторну історію, вражають своєю самобутністю. Історія – це не тільки те, що відбувалося впродовж певного періоду, а й те, що люди, громада, суспільство визнали за потрібне пам’ятати.

  За роки становлення і розвитку Тальнівського району  його жителям є чим пишатися, на кого рівнятися, над чим працювати надалі. Найбільшою гордістю Тальнівщини залишаються талановиті, щирі, добрі, гостинні, працьовиті, мудрі, мужні та сміливі люди, які створюють матеріальні і духовні цінності, захищають цілісність та незалежність нашої держави, виховують нове покоління, здатне на великі звершення для розквіту рідного краю та України.

  Нехай цей святковий день ввійде в кожен дім хорошим настроєм, добрими зустрічами, дружнім спілкуванням, стане новим імпульсом для натхненної роботи.

  Щиро бажаємо всім міцного здоров’я, миру, родинного тепла, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай процвітає і багатіє наша рідна земля, а щастя, любов і достаток живуть у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду.

Любомська В.О.,                     Клименко В.П.,
голова районної ради            голова райдержадміністрації
Повернутись