9 жовтня - Всесвітній день пошти

9 жовтня – Всесвітній день пошти

   Вітаємо всіх працівників, ветеранів поштового зв’язку району з професійним святом – Всесвітнім днем пошти.

  Це свято об’єднує людей різних професій: видавців, листонош, операторів, сортувальників – усіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на отримання інформації.

  Щодня жителі нашого району користуються послугами поштового зв’язку, відправляючи листи, телеграми, поштові перекази, передплачуючи й отримуючи   улюблені газети і журнали. Кожен з ваших клієнтів розраховує на оперативність і високу якість послуг. Приємно, що поштовики Тальнівщини усвідомлюють це, намагаються якнайповніше враховувати зауваження і пропозиції людей, налагоджувати з ними взаємовигідну співпрацю.

  І сьогодні, попри активний наступ нових засобів передачі інформації, спілкування, пошта єднає людей, розділених великими відстанями, у будь-яких куточках світу. А забезпечення  інформування громадян, особливо в зоні проведення АТО, про реальні події у країні та світі набуло особливої важливості нині, коли вся Україна потерпає від економічних і соціальних наслідків зовнішньої агресії.

  Прийміть щиру вдячність за щоденну наполегливу працю. Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових великих задумів і звершень. Нехай вам завжди посміхається доля, зігріє тепло людської подяки. Хай вісточки, які ви приносите людям, будуть лише радісними. Щастя і благополуччя вам і вашим родинам!

Руснак Н.П.,                                        Клименко В.П.,   
голова районної ради               голова райдержадміністрації
Повернутись