9 листопада - День української писемності та мови

Дорогі тальнівчани!

Щиросердно вітаємо вас з Днем української писемності та мови!

Мова — духовне багатство народу. Мова – це душа нації, її генетичний код. Мова – це багата скарбниця, в яку народ складав і своє давнє життя, і свої сподівання, розум, досвід, почування. Українською мовою промовляє дух нашої свободи. Так само, як відновлена воля і демократія, державна мова потребує нині щоденної праці і підтримки. Реальне і повсюдне зміцнення її позицій має водночас виконати дуже важливу і справедливу місію – сприяти дійсно цивілізованому захисту прав національних меншин і стати природним та єднальним фактором міжнаціонального спілкування у нашій державі.

Дбаймо всі разом про рідну мову! Наш народ – єдиний. Його мова – це велика основа для єдності всієї держави і духовна гарантія її майбутнього. Збережімо мову, як одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу! Повертаймо їй роль творця духовного відродження української нації! Впевнені, що кожен з вас за покликом душі та сумління готовий підтримувати її державність, підносити її престиж, зміцнювати та розвивати.

 

Голова райдержадміністрації           Голова  районної ради                                В.Клименко                            В. Любомська

Повернутись