9 листопада - День працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні діячі культури та майстри народного мистецтва Тальнівщини!

Всеукраїнський день працівників культури було засновано з метою відзначити вагомий вклад творчих особистостей у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність.

Саме завдяки Вашій відданій і натхненній праці українська культура змогла зберегти свою самобутність, незважаючи на постійний іноземний тиск, і зайняти гідне місце серед світових культур. Українська культура консолідує розвиток держави, розкриває народну самобутність. Українські народні традиції продовжують бути джерелом натхнення для уже не одного покоління не лише вітчизняних, але й закордонних митців. Бо без традиції — немає культури, а без культури — нема нації.

Тож прийміть у цей святковий день найщиріші вітання із Вашим професійним святом. Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпних творчих сил і натхнення.

Душевної наснаги, творчої невтомності, вагомих здобутків у Вашій красивій і благородній справі, а ще – народної шани і любові, домашнього благополуччя і особистого щастя.

 

Голова райдержадміністрації       Голова  районної ради 

В.Клименко                               Н.Руснак 

Повернутись