8 жовтня - День юриста

8 жовтня – День юриста

  Шановні служителі Закону! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста.

  Бути юристом – велика честь і велика відповідальність. Допомагати людям жити і працювати у правовому полі – завжди було, є і буде найголовнішим для Вас завданням.

  Юстиція — це справедливість, тобто те, чого так потребує українське суспільство, за що мільйони українців вийшли на Революцію Гідності та вибороли своє право жити за законами цивілізованого світу і продовжують захищати своє право на свободу, відстоюючи його у військового агресора.

  Ви, правники, опинилися на передовій реформ – на ваших плечах адаптація українського законодавства до європейських стандартів, люстрація владних кабінетів, спрощення процедур надання адміністративних послуг та зміни у судовій системі. Від ваших зусиль значною мірою залежить доля наших громадян, української держави, її правова культура. Нехай фундамент, який ви закладаєте сьогодні, буде міцною опорою для будівництва перспективного завтра!

  Бажаємо Вам здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, мудрості та нових здобутків, правильних професійних рішень та успішних справ в ім’я процвітання нашого району та всієї України. Хай логіка, проникливість, високий професіоналізм завжди будуть з Вами, а Ваша практика примножується лише добрими справами.

Руснак Н.П.,                                        Клименко В.П.,  
голова районної ради               голова райдержадміністрації
Повернутись