7 грудня -День місцевого самоврядування

7 грудня – День місцевого самоврядування

  Щиро вітаємо працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування, депутатів всіх рівнів та жителів Тальнівщини з Днем місцевого самоврядування!

  Успішна та злагоджена робота органів місцевого самоврядування — запорука стабільності та впевненого поступу у майбутнє, адже наша спільна справа базується на активності та ініціативі людей, і є важливим засобом реалізації інтересів громад Тальнівщини. Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з місцевими громадами вдається вирішувати чимало непростих проблем, реалізовувати багато задумів на благо нашого району.

 Глибока вдячність усім, хто має причетність до місцевого самоврядування, за мудрість, виваженість, професіоналізм, відповідальність та активну громадянську позицію, кому громада довіряє свою долю і з ким пов’язує надію на покращення свого життя, відстоювання і захист власних інтересів.

  Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, благополуччя та мирного неба над головою. Хай результат нашої спільної праці буде плідним, а плани та сподівання успішно втілюються в життя на користь нашої держави та її громадян.

Руснак Н.П.,                                    Нечай Ю.М., 
голова районної ради               голова райдержадміністрації
Повернутись