7 грудня - День місцевого самоврядування

7 грудня – День місцевого самоврядування

   Щиро вітаємо працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування, депутатів рад та всіх жителів Тальнівщини з Днем місцевого самоврядування!

  Саме органи місцевого самоврядування об'єднують громадян різного віку, політичних уподобань у спільному прагненні зробити Україну щасливою та багатою. Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати європейську державу. І всі  ми об’єднані навколо однієї мети – поліпшити життя людей через виконання соціально-економічних проектів як на державному, так і на місцевихрівнях.

  З нагоди свята висловлюємо вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за плідну працю, небайдужість та відповідальність у здійсненні своїх повноважень. Уклін і шана всімжителямрайону за любов до рідного краю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негараздина шляху розбудови рідної України.

  Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя й добробуту, миру і злагоди в родинах.  Нехай цей урочистий день додасть сил і наснаги на добрі справи, порозуміння і єдності задля добра, благополуччя та процвітання Тальнівщини.

Любомська В.О.,                                Клименко В.П.,
голова районної ради           голова райдержадміністрації
Повернутись