7 грудня - День місцевого самоврядування

7 грудня – День місцевого самоврядування

  Щиро вітаємо працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування, депутатів рад та всіх жителів району з Днем місцевого самоврядування!

 Саме органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей у розв’язанні життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів. На вас покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальних громад, так і за благополуччя їх жителів, створення комфортних умов для проживання мешканців населених пунктів.

  Нехай розуміння і підтримка громади завжди надають впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях. А ваша наполеглива і самовіддана праця, професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадянська позиція будуть гідним внеском у розбудову нашого краю і держави.

 Бажаємо всім, хто працює на благо громад, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, миру, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку. Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідної землі додасть усім сили та наснаги для втілення в життя планів і задумів.

Любомська В.О.,                             Клименко В.П.,  
голова районної ради               голова райдержадміністрації
Повернутись