6 грудня - День Збройних сил України

6 грудня – День Збройних Сил України

  Щиро вітаємо військовослужбовців, працівників та ветеранів Збройних Сил України з професійним святом!

  За останні роки військові формуваннязусиллями держави та нашого терпеливого і мужнього народу змогли відродитися із занепаду, а головне – неодноразово довести, що наша віра має під собою підстави. Українське військо не дає спочинку вороговіна Сході країни, показуючи, хто є господарем на цій землі,робить все можливе, аби зберегти незалежність, цілісність і єдність держави.

  Висловлюємо вдячність всім, хто гідно та віддано несе службу в лавах Збройних Сил України, героїчно захищає рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов'язку, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян.

  Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають вас у благородній справі служіння українському народові, зміцнення обороноздатності країни. Щастя, міцного здоров'я, життєвої наснаги, добра від людей та омріяного миру вам і вашим родинам, дорогі воїни та ветерани! Хай Господь щомиті оберігає вас, а відвага, сміливість і мужність допомагають долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху.

  Слава нашим землякам, які загинули у боротьбі з ворогом.  Пам'ять про них назавжди залишиться в наших серцях. Слава Героям! Слава Україні!

Любомська В.О.,                                Клименко В.П.,
голова районної ради            голова райдержадміністрації
Повернутись