6 грудня - День Збройних сил України

6 грудня – День Збройних Сил України

  Районна рада, райдержадміністрація щиро вітають військовослужбовців, працівників та ветеранів Збройних Сил, військовозобов’язаних з професійним святом – Днем Збройних Сил України!

  Українські військові традиції впродовж тисячоліття формувалися у важких боях кривавих війн і конфліктів, а військова праця завжди була почесною і шанованою серед нашого  народу.

 І сьогодні військовослужбовці Збройних Сил України гідно продовжують традиції наших славних полководців та героїв. В умовах воєнної агресії  наші воїни показують приклади мужності та відваги, ціною своїх  життів захищають незалежність і територіальну цілісність Української держави.

 Бажаємо вам усім миру, богатирського здоров’я, довголіття, успіхів у військових операціях, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, мужності, сили та звершення всіх ваших мрій і побажань! Нехай надихає вас подвиг славних синів Вітчизни, які полягли в протистоянні з озброєним агресором.

  Вічна шана героям, які не вмирають, бо залишаються в спогадах знайомих, відлунюють болем у серцях близьких і рідних, бентежать наші душі своїми вчинками, зірками сяють з небосхилу, своїм прикладом освітлюючи правильний шлях у житті кожного.

  Слава Україні! Героям слава!

Повернутись