6 грудня - День Збройних сил України

6 грудня – День Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, дорогі ветерани!

  Щиро вітаємо Вас з Днем Збройних Сил України. Нині Україна пишається своїм військом і довіряє йому. Адже фактично наново відродившись в умовах війни, українська армія пройшла випробування, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах та зламала загарбницькі плани озброєного ворога.

 Боєздатні Збройні Сили України - це здобуток і заслуга мільйонів українців, в тому числі і тальнівчан - істинних патріотів своєї держави, які щоденно роблять свій внесок у розбудову армії, вміло воюючи на передовій, тренуючись на військових полігонах, допомагаючи армії як волонтери.

 Щиро дякуємо всім військовослужбовцям, які захищали і захищають нашу землю від ворогів. У цей день ми  схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

 Бажаємо всім військовослужбовцям і їх родинам міцного здоров'я, щастя, добробуту та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

    Любомська В.О.,                          Півторак Т.О.,
                     голова районної ради             заступник голови                                                                                райдержадміністрації
Повернутись