6 червня - День журналіста

6 червня – День журналіста

    Щиро вітаємо всіх журналістів району з професійним святом.

  Наше сьогодення складно уявити без засобів масової інформації, без нестандартного погляду на події та факти, що відбуваються на теренах нашогокраю і держави в цілому.

 Ви, журналісти, першими занурюєтесь у вирій подій, дізнаєтеся про найсвіжіші новини, оперативно знайомите з ними населення  та творите  картину нашого буття. Це велика відповідальність перед суспільством, адже вашими очима громадськість Тальнівщини сприймає сьогодення.

 Тож бажаємо вам завжди дотримуватися найголовніших принципів у професійній діяльності – неупередженості, виваженості та об’єктивності. Щоб ваші публікації, теле- і радіопередачі завжди були актуальними, допомагали у вирішенні життєво важливих проблем, доходили до сердець людей, а журналістська праця постійно служила добру, утвердженню демократії і справедливості, миру і злагоді в суспільстві.

  Нехай негаразди і прикрощі ніколи не торкнуться вас,  а життєвий шлях буде радісним і повним творчих досягнень. Хай  ваше відкрите слово служить правді та істині, а доля буде прихильною до вас і ваших рідних, дарує  мирне небо над головою, щастя і здоров’я на довгі літа.

Любомська В.О.,                           Клименко В.П.,                      
голова районної ради                 голова райдержадміністрації.
Повернутись