5 грудня - Міжнародний день волонтера

5 грудня – Міжнародний день волонтера

  Районна рада, райдержадміністрація щиро вітають волонтерів, представників благодійних організацій та просто небайдужих жителів Тальнівщини із святом людяності, добра та милосердя – Міжнародним Днем волонтера. Адже волонтерство – це не професія, а скоріше поклик душі, стиль життя тих, хто готовий підтримати ближнього від щирого серця і без винагороди.

  Свій вільний час ці люди присвячують суспільним справам, беручи участь у всіляких акціях, програмах соціальної взаємодопомоги, культурного просвітництва тощо, за що їм велика вдячність.

   Це свято за останні два роки як ніколи стало українським. Волонтери нашого району в числі тих, хто допомагав вистояти Майдану, а з початком проведення антитерористичної операції на сході України розгорнув широкомасштабну програму підтримки українських захисників. Наші волонтери стали справжніми ангелами-охоронцями для багатьох громадян, які не взмозі самі вирішити свої проблеми.

  Шановні волонтери! Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки від імені кожного мешканця Тальнівщини, кожного військовослужбовця за вашу щоденну та важку працю задля миру в Україні, за щиру допомогу тим, хто її потребує, за чуйність і незламну віру у свій народ. Бажаємо вам успіхів у всіх починаннях, будьте щасливі і наповнюйте радістю і добром життя інших людей. Слава Україні!

Повернутись