5 грудня – Міжнародний день волонтера

5 грудня – Міжнародний день волонтера

 Шановні волонтери, представники благодійних організацій та просто небайдужі  жителі Тальнівщини! Щиро вітаємо вас з Міжнародним днем волонтера.

 Висловлюємо глибоку вдячність на адресу тих, хто не вимагаючи і не чекаючи подяк, нагород і визнання, допомагає вирішувати найгостріші проблеми сьогодення, хто своєю добровільною, самовідданою працею кожен день робить країну сильнішою. Реагуючи на суспільні виклики й біль окремої людини, ви завжди готові підтримати всіх, хто потребує допомоги.

 Завдяки вам, волонтерам, захисники територіальної цілісності та незалежності нашої держави відчувають турботу та опіку. Дуже приємно, що жителі Тальнівського району не залишаються осторонь проблем нашої держави. Прості люди, учні, студенти, працівники та пенсіонери району –кожен вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету – допомогу нашим бійцяму зоні АТО.

  Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя і злагоди, життєвих сил, успіхів у всіх починаннях та миру в нашій країні. Нехай ваша доброта повернеться сторицею. Будьте щасливі і наповнюйте щастям та добром життя інших людей.

Любомська В.О.,                             Клименко В.П., 
голова районної ради          голова райдержадміністрації
Повернутись