4 жовтня - День працівників освіти

4 жовтня – День працівників освіти

  Шановні працівники та ветерани освітянської галузі! Щиро вітаємо Вас  із професійним святом– Днем працівників освіти!

  У кожного він свій – галасливий і різнобарвний у великому місті, чи спокійний і добросердний у маленькому селі. Але є те, що об’єднує в цей день усю вчительську родину – радість від вітань, хвилювання від щирих слів подяки, а головне – відчуття важливості й потрібності обраної професії. Кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує.

  Це свято не тільки для педагогів, але й для учнів, студентів, теперішніх і колишніх, тому що саме в цей день є нагода висловити своїм наставникам вдячність за таку благородну справу.

  У всі часи праця вихователя і вчителя була надзвичайно складною і шанованою, бо вона потребує неабияких знань, відданості, натхнення, духовності та людського тепла. Саме вчитель передає новим поколінням ази наук і досвід попередників, прищеплює любов до Батьківщини і виховує естетичний смак.

  Низький уклін Вам, дорогіосвітяни району за відповідальну роботу,за професіоналізм, витримку,  любов до обраної справи й багатство душі, за те, що у важкі для країни часи знаходите можливість допомагати військовим в АТО та у патріотичному дусі виховуєте підростаюче покоління.

  Хай засіяна невтомною працею освітянська нива повниться новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі. 

 Бажаємо усім вам міцного здоров’я, щирої радості, родинного затишку,безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!

 

Руснак Н.П.,                                        Клименко В.П.,  
голова районної ради                голова райдержадміністрації
Повернутись