4 листопада – День залізничника

 

Райдержадміністрація та районна рада щиро вітають працівників залізничного транспорту з нагоди професійного свята - Дня залізничника!

Працівники українських залізний доріг щодня вкладають свою працю і діляться своєю любов’ю у справі, яка служить на благо всієї української держави. Розвиток і вдосконалення залізничного сполучення не раз справедливо служило доказом невід’ємного економічного зростання. Залізниці донині залишаються ефективним транспортним сполученням і все це завдяки копіткій праці наших залізничників.

Щоденною працею багатьох поколінь примножувалася трудова слава колективів залізничників усієї України. На всіх етапах існування залізничного сполучення залізничники завжди відзначаються професійною майстерністю, самовідданістю, сумлінною працею, почуттям високого громадянського обов’язку.

У колективах підприємств залізничного транспорту виросло і зараз працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних магістралей, забезпечують комфорт пасажирських перевезень та сприяють нормальному розвитку економіки нашої держави.

Бажаємо всім Вам прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди, невичерпної енергії, професійної удачі. Хай Ваша надважлива робота приносить Вам моральне і матеріальне задоволення.

Добра Вам, здоров'я, сімейного благополуччя та щастя.

 

 

Голова райдержадміністрації                               Голова  районної ради 

                          В.Клименко                                              В. Любомська

Повернутись