30 вересня - День усиновлення дитини

Враховуючи суспільну значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім’ї, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення, щорічно 30 вересня в Україні відзначається     День усиновлення.

Це завжди свято люблячої та міцної сім’ї, життєвої мудрості і щирості, розуміння, великої душі та великого терпіння.

16 родин Тальнівського району, в яких проживають 18 усиновлених дітей віком до 18 років, роблять по-християнськи благородну, неоціненно важливу справу.

56 дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування виховується в сім’ях опікунів, піклувальників, 10 дітей району знайшли сімейний затишок в дитячих будинках сімейного типу та у прийомних сім’ях по області.

Створення в районі прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу закладає підвалини нової форми державної опіки і повертає в родинне коло не одну дитину.

На сьогоднішній день в районі створено 7 прийомних сімей в яких виховується 10 прийомних дітей та 1 дитячий будинок сімейного типу в якому проживає і виховується 5 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Сподіваємося, що з кожним роком буде збільшуватися кількість родин району, що дадуть прихисток дітям, які не мають рідної сім’ї.

Щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників! Прийміть найщиріші слова поваги і вдячності з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у Вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Хай повниться дитячим щасливим сміхом Ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти. Хай щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем! Зичимо всім здоров’я, добра, родинного благополуччя та мирного неба!

 

Голова райдержадміністрації         Голова районної ради

Василь Клименко                         Наталія Руснак

 

 

 

Повернутись