28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня – День визволення України від

фашистських загарбників

  Щороку 28 жовтня ми відзначаємо День визволення України від фашистських загарбників. Це день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України. Саме на українській землі у цей період визначалася подальша доля людства – тут відбулися одні з наймасштабніших та найбільш кровопролитних битв із ворогом. Тому неоціненним є внесок українців, серед яких немало наших земляків, у спільну перемогу народів Європи над нацизмом.

   Долаючи жорстокий опір противника, наш народ заплатив страшну ціну за право бути вільним. Глибока повага всім, хто пройшов сувору школу війни та тим, хто віддав життя за велику Перемогу. Ми вклоняємося  героїзму, силі духу та мужності воїнів-визволителів, які у ті буремні роки звільняли від окупантів рідну землю та багато європейських країн, а згодом, у надзвичайно важких умовах, разом із своїми родинами відбудовували зруйновані міста та села. Памятаймо цю сторінку нашої історії та пишаймося  подвигом борців за свободу Батьківщини!

  Бажаємо кожній родині здоров'я, добробуту, тепла й затишку, мирного неба над головою, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлим і щасливим.

Любомська В.О.,                                Клименко В.П.,  
голова районної ради                    голова райдержадміністрації
Повернутись