28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня – День визволення України від
фашистських загарбників

  Щиро вітаємо ветеранів Другої світової війни та всіх жителів району з Днем визволення України від фашистських загарбників!

  Лихо, яке спіткало Україну в ті далекі часи, залишило за собою розруху і безліч людських жертв. Проте український народ вистояв і переміг, здолав нелюдські тортури і труднощі, здобув і виборов право на своє існування.

  Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, хто загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги. Ми ніколи не забудемо цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатили українці за право бути вільними.

  Прикро, що і зараз, у нелегкий для країни час, зовнішній агресор знову провадить свої загарбницькі плани на Сході України. І саме завдячуючи прикладу мужності та героїзму ветеранів Другої світової війни, нинішні захисники Вітчизни, які стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів,  до останнього відстоюють незалежність та  цілісність нашої держави, не шкодуючи власного життя.

  Ми низько вклоняємося тим, хто доклав неймовірних зусиль для визволення України, вшановуємо світлу пам’ять про полеглих. Слава воїнам-визволителям, підпільникам, партизанам, трудівникам тилу, які спільними зусиллями наближали довгоочікувану Перемогу. Слава кожному, хто в минулому захищав рідну землю і хто боронить її нині!

  Бажаємо всім міцного здоров’я, злагоди і добробуту в родинах, мудрості й терпіння, щирої віри у непорушну єдність поколінь, а також довгих літ під мирним небом незалежної Української держави!

Руснак Н.П.,                                        Клименко В.П.,  
голова районної ради               голова райдержадміністрації
Повернутись