28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня – День визволення України від

фашистських загарбників

    Шановні ветерани Великої Вітчизняної, солдатські вдови, трудівники тилу, колишні партизани і підпільники, всі жителі району!

    28 жовтня ми відзначаємо День визволення України від німецько-фашистських загарбників.  З роками все більше віддаляється від нас війна. Вона була такою страшною і жорстокою, що перемога нашого народу не забувається, а, навпаки, постає перед нами, молодшим поколінням, у новій величі. Літа не зітруть у народній пам'яті світлі імена тих, хто пройшов пекло війни, з честю виконав священний обов’язок – захистив рідну землю та підняв її з попелища.

   Низький уклін вам, дорогі ветерани, велика подяка за безсмертний подвиг, за приклад  мужності, сміливості, патріотизму та незламності духу, який перейняло у вас наше молоде покоління. Всі ці цінності збережені і знайшли сьогодні своє втілення у захисників нашої Батьківщини в зоні антитерористичної операції на Сході.

 Від щирого серця бажаємо всім здоров'я, благополуччя, світла і тепла в родинах, довгих літ під мирним небом незалежної Української держави!

   Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам, які віддали в ім’я свободи найдорожче – життя! Честь і слава живим героям-переможцям!

Руснак Н.П.,                                        Нечай Ю.М., 
голова районної ради        голова райдержадміністрації
Повернутись