28 червня святкуємо День молоді

28 червня – День молоді

Шановна молодь Тальнівщини! Щиро вітаємо всіх зі святом – Днем молоді.

      Молодість – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку ми з трепетом зберігаємо у своєму серці. Це - час випробувань, творчого натхнення, пізнання себе і навколишнього світу, що споконвіку вирізняється оптимізмом, енергією, завзяттям, новим баченням і неординарними рішеннями. 

 Бути молодим означає вірити у свої сили, бути безстрашним та неупередженим. Саме з протестних акцій молоді, із вимогами про краще та демократичне майбутнє нашої держави, розпочалася Революція Гідності нашого народу, а відтак – нова віха в історії держави.Наша молодь завдяки витримці, силі волі,ентузіазму, а також ціною власного життя зуміла скерувати державу на цивілізований шлях розвитку та назавжди порвати із радянським минулим.Щира вдячність і низький уклін нашому молодому поколінню за  патріотизм і героїзм, який вони і сьогодні, не шкодуючи життя, проявляють у зоні АТО на Сході України.

     Тож з нагоди свята бажаємо усім юнакам і дівчатам міцного здоров'я, незалежних думок та сил, втілення в життя інтелектуального, культурного та творчого потенціалу та всього, до чого прагнуть ваші розум та душа. Наснаги вам, розквіту талантів і нових перемог. Віримо у вас -  нашу молоду й надійну зміну! Щасти вам у всьому!

Руснак Н.П.,                                          Клименко В.П.,                                      голова районної ради                           голова райдержадміністрації.

Повернутись