28 червня святкуємо День Конституції України

28 червня – День Конституції України

Шановні жителі Тальнівщини!

         Щиро вітаємо вас із визначним державним святом – Днем Конституції України.

         Прийняття Конституції стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави. Ні в кого не викликає сумніву, що саме цей акт заклав підвалини майбутніх економічних, соціальних та духовних перетворень у європейському напрямку.

       Але необхідно пам’ятати, що Основний закон у повну міру працює тільки тоді, коли з нього проростають досконалі правозахисні закони і коли його дотримується кожен громадянин. Усі ми прагнемо жити у багатій, квітучій країні, де кожен має можливість працювати та відпочивати, одержувати гідну винагороду за працю, мати житло, отримати якісну освіту і медичну допомогу. Але слід зрозуміти, що побудова держави,  кращого життя – справа кожного з нас. Тільки разом, підтримуючи і допомагаючи один одному, ми зможемо здолати труднощі, уникнути помилок, досягти поставленої мети.

     Від усього серця бажаємо всім міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у родинах, мудрості і взаєморозуміння, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради процвітання  рідного краю і всієї України. Хай завжди над нашою державою буде чисте небо, лагідне життєдайне сонце та мир. Зі святом усіх!

       Руснак Н.П.,                                          Клименко В.П.,                                голова районної ради                           голова райдержадміністрації.

Повернутись