28 червня День Конституції України

28 червня – День Конституції України

    Щиро вітаємо всіх жителів Тальнівщини із визначним державним святом – Днем Конституції України.

      Більше двадцятироків наша держава живе за своєю Конституцією.                       Для історії –не так вже й багато. Але своїм корінням основний український Закон значно старший. Його глибина  – у мудрості предків, у пам’яті століть, в утвердженні української нації.

     Життя підтвердило цінність Конституції. І завдання держави  полягає в тому, щоб якнайповніше використати  потенціал основного нормативно-правого акта  для утвердження демократії, забезпечення прав і свобод людини і  громадянина, для піднесення умов життя народу на гідний рівень.

     Ми свідомі того, що досягти успіху на шляху розбудови процвітаючої правової європейської держави зможемо лише консолідованими зусиллями. Єднаймося в спільному прагненні облаштувати рідний край, зберегти незалежність, збудувати міцну державу.

     Від щирого серця бажаємо всім міцного здоров’я, злагоди у родинах, добробуту, миру, процвітання та світлого майбутнього нашій Україні.

Любомська В.О.,                                   Клименко В.П.,           голова районної ради            голова райдержадміністрації.

 

Повернутись