25 червня – День молоді

25 червня – День молоді

Шановна молодь Тальнівщини! Щиро вітаємо всіх зі святом – Днем молоді.

Молодість – час мрій і надій, пошуку, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями і досягненнями. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. А для цього у більшості з вас є все: знання, бажання працювати, прагнення йти вперед і перемагати, навіть у складних життєвих обставинах. Пам’ятайте, що вже сьогодні кожна ваша маленька перемога стає запорукою життєвого успіху, а кожен, може і не значний на перший погляд, крок веде до окресленої вершини.

Бажаємо всім юнакам і дівчатам Тальнівщини мирного сьогодення і процвітаючого майбутнього, життєвої енергії, прекрасного настрою, радості, кохання, наполегливості та оптимізму,великих успіхів в усіх починаннях.

Нехай ваші цілі будуть гідними, а всі намагання будуть направлені на благо України. Щастя вам, здоров’я і віри у власні сили. 

Любомська В.О.,                                   Клименко В.П.,                                 голова районної ради                           голова райдержадміністрації.

Повернутись