24 серпня – День незалежності України

24 серпня – День незалежності України

Щиро вітаємо всіх жителів району з величним національним святом –Днем незалежності  України.

   Для всіх нас це не просто офіційна дата, не лише червоні цифри в календарі, це – свято патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши тяжкі випробування, зуміла створити свою незалежну державу, знаменуючи міцність волі і духу українського народу.

       Схилімо  низько голови перед тими, хто був замучений і закатований за національну ідею, за те, що до останнього подиху був українцем, патріотом своєї землі. Вклонімося тим, хто віддав своє життя за волю України і тим, хто загинув, захищаючи Майдан, поліг смертю хоробрих в бойових діях на Сході.

      За останні кілька років через російську агресію та посягання на цілісність державими справді відчули цінність Незалежності, дійсно зрозуміли, що маємо, і чого не можемо втратити ні за яких обставин. Від нас усіх в великій мірі залежить, яким саме буде майбутнє нашої Батьківщини. Тому  ми повинні згуртуватися, працювати, підтримувати одне одного та разом іти до спільної мети – нової, правової, заможної, сильної та вільної України.

      В цей урочистий день бажаємо всім миру, міцного здоров’я, спокою та злагоди, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях. Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у кожну родину щастя і добро, взаєморозуміння, мир і любов.

Любомська В.О.,                   Клименко В.П.,       голова районної ради  голова райдержадміністрації

Повернутись