24 серпня - День незалежності України

24 серпня – День незалежності України

    Щиро вітаємо жителів та гостей району з Днем незалежності  України.

   У всьому світі про Україну завжди говорили як про державу з надзвичайно красивою природою, щирими та гостинними людьми. Втім, українці показали, що у любові до власної землі, патріотизмі можуть бути справжнім прикладом для наслідування. Саме за це – за жагу до свободи, за вміння відстоювати свої ідеали та прагнення жити у демократичній країні нас зараз знають у всьому світі.

   Про це свідчать і події минулого року, який був небувалим в історії нашої країни. Євромайдан, Революція гідності… Всім нам судилося стати безпосередніми учасниками творення новітньої української держави. Це велика честь і, разом з тим, велика відповідальність перед власним сумлінням, прийдешніми поколіннями українців. Адже від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть у ній наші нащадки. Нам випала висока історична місія здійснювати мрію багатьох поколінь наших предків – бути господарями на своїй землі, плекати її і прикрашати своєю працею, у добробуті, безпеці та злагоді ростити дітей.

   Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця – як безліч річок і потічків зливаються в один могутній Дніпро. Тож давайте впевнено покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу.

   Бажаємо усім нам спільно закріпити наші надбання наполегливою працею і упевнено йти своїм шляхом у подальше європейське майбутнє. Хай кожен крок вперед буде багатий на перемоги, а кожен успіх робить нашу державу, як і кожного українця, ще міцнішими. Зичимо усім безмежних гараздів, здоров’я, добра, віри, благополуччя в родинах, довгих років життя під мирним небом України!

   Слава Героям, які виборюють незалежність! Слава Україні!

Руснак Н.П.,                                        Клименко В.П.,  
голова районної ради                 голова райдержадміністрації
Повернутись