24 серпня - День Незалежності України

24 серпня – День незалежності України

   Щиро вітаємо всіх жителів та гостей району з головним національним святом –Днем незалежності  України.

  Нашій державі виповнилося 25 років, і в ці дні варто згадати про те, як багато праці, сил і душевних прагнень було покладено різними поколіннями українців для того, щоб ми могли жити у власній країні. Наша країна заслуговує на те, щоб бути процвітаючою і сильною, адже в неї є найбільший скарб – мудрі, чуйні, добрі, гостинні люди. Люди, які люблять свою землю, які готові бути поруч як в хвилини радості, так і в часи смутку, які вміють підставити братнє плече допомоги, коли цього потребує наша з вами держава. Ми знаємо, що таке гордість, коли бачимо перемоги і успіхи наших земляків. Ми розуміємо, що таке щастя жити на своїй, Богом даній землі.

   Безперечно, будівництво держави - процес тривалий, він вимагає зусиль з боку всього суспільства і кожного окремо взятого українця. Але вже зараз можна сміливо говорити про те, що Україна стоїть на тому шляху, до якого прагнула завжди, - шляху європейської демократії. І кожен із нас може і повинен зробити все від нього залежне, щоб наша держава рухалася по цьому шляху тільки вперед. Нова доба відкриває нові можливості та перспективи для кожного з нас. Наша мета – сильна, заможна і процвітаюча Україна!

  То ж будьмо щасливі успіхами в добрих справах! Будьмо горді тим, що незалежні, що маємо право бути собою та господарями своєї долі!

   Бажаємо всім міцного здоров’я, мирного неба над головою, щасливої долі, радості, добра і достатку кожній родині, творчої наснаги, невичерпної енергії та оптимізму. Нехай ваші серця будуть сповнені прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним!

   Слава Україні! Слава нашим патріотам і Героям!

Любомська В.О.,                                Клименко В.П., 
голова районної ради                голова райдержадміністрації
Повернутись