24 серпня - День незалежності України

24 серпня – День незалежності України

   Щиро вітаємо всіх жителів району із знаменною державною датою - Днем незалежності  України. З кожним роком поглиблюється усвідомлення і значення цієї дати для всієї країни, для кожного з нас. І особливо це актуально сьогодні, коли  у зв'язку із подіями в Криму та на сході нашої країни Україна повинна доводити своє право на незалежність і збереження цілісності своєї території.

 Безумовно, роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд.  І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку героїчно гинули не лише наші предки, а й сучасники. Низький уклін Небесній Сотні, яка у боротьбі за наше краще майбутнє віддала своє життя під час Революції Гідності на Майдані у Києві і яка назавжди залишиться у нашій пам'яті як приклад героїзму,  взірецьпатріотизму, мужності й самопожертви.

    І все це ще раз доводить, що  лише  спільною працею та єдиними помислами разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності та розквіту нашої  держави.

Руснак Н.П.,                                        Нечай Ю.М.,   
голова районної ради                         голова райдержадміністрації
Повернутись