23 серпня - День Державного Прапора України

23 серпня – День Державного Прапора України

   Сьогодні ми вшановуємо нашу національну святиню – Державний Прапор.

  Кожна нація, виборюючи незалежність та розбудовуючи державу, обирає символи своєї єдності, сили, свободи. Державний Прапор України символізує наш історичний дух, наші сумління, гідність і незламність, він є вічно живою пам'яттю про героїчне минуле, символом волі, могутності, слави і величі української нації.

  Цей символ органічно увійшов у наше повсякденне життя. Синьо-жовті кольори стали предметом національної гордості. В пору, коли наша країна переживає нелегкі часи своєї історії, під нашим прапором народ став на захист своїх прав під час Революції Гідності та зовнішньої агресії. Ми втрачаємонайкращих синів України, які віддаючи свої життя, з державним символом в руках, борються за цілісність і незалежність Батьківщини.

  Важкі випробування, які випали протягом останнього року, довели нам, щояк народ ми –єдині та могутні, здатні на надзвичайні зусилляі великі перемоги. І кожен з нас може і зобов’язаний  долучитися до всенародної справи.

  У цей святковий день бажаємо всім міцного здоров'я, сили духу, добра, мудрості, патріотизму, взаємної шани, щоб наше життя завжди було яскравим та багатим, як кольори Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля. Нехай наш Прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах і помислах!

Руснак Н.П.,                                        Клименко В.П., 
голова районної ради               голова райдержадміністрації
Повернутись