23 червня святкуємо День державної служби

23 червня святкуємо  День державної служби

      Щиро вітаємо держслужбовців, ветеранів державної служби   із професійним святом.

          Сьогодні ми живемо у відповідальний час і знаходимося на важливій суспільній позиції. Одним з основних пріоритетів державної політики України є формуванням нової європейської долі країни. Тому від рівня відповідальності державного службовця, його професійності, компетентності та ініціативності сьогодні залежать ефективність і результативність  суспільних процесів.

        У державній службі є багато досвідчених професіоналів, справжніх патріотів, ефективних управлінців, які здатні реалізувати найсміливіші державні реформи. Нам необхідно поєднати це з громадською довірою, переконати наших громадян у беззастережній відданості державного службовця інтересам людини і спрямувати весь свій потенціал на досягнення успіхів у роботі на благо народу України. Мудрих вам рішень і досягнень на цьому шляху.

      Зичимо міцного здоров'я, невичерпної енергії і наснаги, життєвого благополуччя, миру і процвітання вашим родинам і рідній Україні.

Руснак Н.П.,                                          Клименко В.П.,                                       голова районної ради                           голова райдержадміністрації.

Повернутись