22 вересня – День партизанської слави

Шановні ветерани!

Райдержадміністрація та районна рада щиро вітають Вас з Днем партизанської слави!

Це – свято людей сильних духом, котрі не шкодували життя для перемоги у найкровопролитнішій в історії людства війні.

Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у перемогу над нацизмом, відновленням історичної справедливості щодо особливої участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали.

З ворогом боролися не тільки регулярні частини Червоної Армії, а й увесь волелюбний український народ. Незважаючи на смертельну небезпеку, наші батьки й матері за покликом серця ставали до партизанських лав, йшли у підпілля. Цей рух від самого початку ворожої окупації зростав і ширився, набув потужного розмаху.

Своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою та безмежною любов’ю до Батьківщини, учасники руху опору відстояли рідну землю, довели усьому світові, що Україна ніколи не скориться загарбникам.

Дорогі ветерани, шановні земляки! Сердечно вітаємо вас з Днем партизанської слави, бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту і благополуччя.

Нехай над нами буде завжди мирне небо!

Голова райдержадміністрації          Голова районної ради                         В.П.Клименко                            В.О.Любомська

Повернутись