21 листопада – День Свободи та Гідності

Шановні, жителі Тальнівського району!

Президент України Петро Порошенко 13 листопада 2014 року підписав Указ „Про День Гідності та Свободи”. Цей Указ – віддання належної шани патріотизму й мужності тим, хто восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.Багато жителів нашого району в сучасний період продемонстрували свою європейськість, гідність і прагнення до свободи. Ви, як і мільйони наших співвітчизників на рідній землі і в багатьох країнах Європи та світу рішуче піднялися проти злочинного режиму.  У перших лавах борців за нашу свободу були представники молоді. Герої „Небесної Сотні” віддали своє життя за честь, свободу та гідність Української держави. У лютому 2014 року зранена українська земля зіткнулася із підступною агресією. Сотні героїв мужньо захищають незалежність і територіальну цілісність України. Боротьба українського народу справедлива і ми неодмінно переможемо.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаємо учасників національно–визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Бажаємо мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава Україні!

Героям Слава!

Голова райдержадміністрації                             Голова  районної ради                                 В.Клименко                                             В. Любомська

Повернутись