20 лютого День Героїв Небесної Сотні

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

   Для вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, на підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян Указом Президента України в нашій країні встановлено особливий пам’ятний день – День Героїв Небесної Сотні, який відзначається щорічно 20 лютого. Цей день став переломною датою для всього українського народу,  змінивши хід історії нашої держави.

   Немає жителя в Україні, який би не знав про трагедію, що сталася три роки тому на Майдані Незалежності під час Революції гідності. Понад сотня людей загинули від куль, побиття або відійшли у вічність пізніше від отриманих поранень. Їх назвали Героями Небесної Сотні. Українські Ангели полягли за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.

   Безумовно, жодного з нас ці події не залишили байдужими. Ми їх постійно згадуємо, бо не маємо права забувати! Небесна Сотня вірила в майбутнє України, заплативши за це найбільшу ціну, на яку здатна людина — життя. Тому маємо вірити в Україну, бути чесними з людьми й собою,об’єднатися навколо ідеї свободи і гідності, незалежно від регіону, партійної, етнічної чи мовної приналежності.

    Україна – понад усе! Слава Україні! Слава Героям!

Любомська В.О.,                                Клименко В.П.,
голова районної ради            голова райдержадміністрації
Повернутись