2 жовтня. День працівників освіти

2 жовтня – День працівників освіти

   Шановні працівники та ветерани освітянської галузі! Щиро вітаємо Вас  із професійним святом– Днем працівників освіти!

  Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Суспільні зміни, сила економіки і могутність держави – у ваших руках, бо ви готуєте для країни нове покоління громадян. Завдяки Вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

   Ви даєте своїм вихованцям знання, прищеплюєте їм високі моральні поняття честі і гідності, добра і справедливості, розвиваєте кращі якості особистостей, здатність творчо мислити і приймати самостійні рішення, відкриваєте перед кожним світ з величезним вибором життєвих доріг.Вас недаремно називають сіячами розумного, доброго, вічного.

   Бажаємо всім спpaвжнього людського щaстя, затишку в родинах, міцного здоров’я, наснаги, витримки, щоб завжди вам вистачало сил і мудрості на нові творчі ідеї. Хай і надалі ваші знання, життєвий досвід, вогонь душі і доброта сердець будуть сповна віддані дітям, вихованню їх на багатих історико-культурних і духовних цінностях українського народу.

Любомська В.О.,                           Клименко В.П., 
голова районної ради                 голова райдержадміністрації
Повернутись