19 серпня - День міста

19 серпня – День міста

   Шановні тальнівці! Щиро вітаємо всіх з Днем міста,  святом, що є даниною пам’яті  наших предків, які упродовж століть будували рідне місто і заповіли берегти його та примножувати його славу.

  Нажаль,  цьогороку свята затьмарюють події на сході країни, які змінили кожного з нас. Іншими стали і тальнівці, які виявили себе справжніми партріотами міста і країни, чуйними та щирими людьми, готовими у будь-яку хвилину прийти на допомогу ближньому і боронити незалежність своєї  Батьківщини. В цей надважкий, переломний для нашої держави час міська громада, тальнівські воїни, волонтери, прості жителі показали всім приклад згуртованості та роблять усе можливе для перемоги над ворогом.

  Щира вдячність кожному з вас за все, що ви робите  для Тального та рідної України. Нехай це свято ще раз нагадає усім, що ми – єдині, нехай гуртує нас навколо однієї мети – перемоги над агресором, а відтак – зміцнення, розбудови та процвітання України. Від усього серця зичимо всім міцного здоров’я, миру та злагоди на нашій рідній українській землі, мудрості і натхнення, радості, добра і взаємної поваги, щасливої долі кожній родині у рідному місті, у незалежній державі.

Руснак Н.П.,                                        Клименко В.П., 
голова районної ради                голова райдержадміністрації
Повернутись