19 серпня - День міста

19 серпня – День міста

   Шановні тальнівці! Прийміть найщиріші вітання з Днем міста!

   Щиро вітаємо всю громаду, кожного тальнівця, кожну родину з цим світлим святом, яке обов’язково повинно бути в нашому житті, щоб наповнити його гордістю за наш мальовничий край, наших трудящих людей, духовністю і вірою в майбутнє.

   День народження міста як і день народження будь-якої людини — це гарна нагода згадати позитивні досягнення, уроки і висновки, а також це точка відліку для реалізації нових планів і завдань. І саме в цей день хочеться висловити вдячність працівникам, депутатам міської ради, її виконавчому комітету та небайдужим жителям міста, які докладають чимало зусиль для забезпечення  добробуту громади, перспектив економічного і соціального розвитку, духовних аспектів, краси, гармонії і благоустрою нашої рідної домівки. Лише об’єднавшись великою родиною, ми здатні на великі звершення,а будь-яка праця дає бажані плоди лише тоді, коли робиш усе від душі.

  Нехай зростає та процвітає наше місто! Хай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду.Нехай квітує Тальнев успіхах своїх жителів, у радісних посмішках дітей!

Любомська В.О.,                                Клименко В.П.,  
голова районної ради                голова райдержадміністрації
Повернутись