18 грудня - День працівників органів ДРАЦС

Шановні працівники ДРАЦСу !

Щиро вітаємо  Вас із професійним святом!

Кожного дня працівники відділів ДРАЦС самовіддано служать обраній справі, вносять вагомий внесок у розвиток діяльності органів реєстрації актів цивільного стану.

Люди, які працюють в органах ДРАЦС кваліфіковані співробітники, які з душею відносяться до своєї роботи, з увагою і великою відповідальністю проводять прийом громадян. Ними створюються всі умови для громадян, щоб вони відчували себе зручно і комфортно.

З'єднувати  серця, що люблять, узами шлюбу  це не єдиний обов'язок працівників ДРАЦСу. Захотів чоловік прізвище з ім'ям змінити - в ДРАЦС. Народилася дитина, вибрали ім'я, потрібно зареєструвати - в ДРАЦС. Звертаються в ДРАЦС люди різні: кого громадянство не влаштовує, кому родичів тих, що загубилися знайти, кому усиновлення оформити і т.д. Приходять в ДРАЦС з сумними новинами - померла близька людина або настає розлучення. Тут і вислухати потрібно, і поспівчувати, і допомогти, тому працівники відділів ДРАЦС є не тільки юристами, але й психологами.

Зичимо  Вам творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій, щоб не вичерпалася Ваша віра в щедрість людської душі, щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

 

З повагою,

 

Тальнівська  райдержадміністрація             Тальнівська районна рада

Повернутись