16 вересня – День фармацевтичного працівника

Шановні фармацевти!

Райдержадміністрація та районна рада щиро вітають вас з Днем фармацевтичного працівника – святом високоосвічених, самовідданих і вкрай відповідальних людей!

Не кожному під силу підкорити собі тонку хімію лікарських засобів, відшукати правильні орієнтири серед міріад назв і віддати всього себе вірному служінню на благо здоров’я ближніх. Саме від вас багато в чому залежить отримання пацієнтом якісної медичної допомоги.

Ваш професіоналізм і доброчесність – це і швидка допомога, і надійний лікар. Фармація – одна з ключових складових системи охорони здоров’я, а ваша робота – запорука її розвитку. Не дивлячись на важливість технологій та нових стандартів у сучасній медицині, ніякі інновації не зможуть замінити кваліфікованого фахівця. У день вашого професійного свята кажемо вам спасибі за нескінченну турботу про українців, за вашу участь у збереженні здоров’я та спасінні мільйонів життів. Бажаємо вам і вашим рідним здоров’я. Нехай професійні навички примножуються, а людська повага веде вас шляхом добра до нових здобутків. Спокою в серці та мирного неба!

Голова райдержадміністрації             Голова районної ради                            В.П.Клименко                         В.О.Любомська

Повернутись